ORTH Multimedia

10 urodziny ORTH Multimedia!

10latorth-00To już 10 lat naszej obecności na rynku agencji interaktywnych! Ależ ten czas leci. 1 maja 2006 roku uruchomiliśmy naszą firmę głównie z myślą o tworzeniu komercyjnych stron internetowych. Dziś, po dziesięciu latach, rozszerzyliśmy działalność o wiele nowych kierunków i technologii, które wtedy nawet nie istniały. Obsługujemy kompleksowo start-up'y, budujemy wizerunek firm, produkujmy aplikacje server-side, social media, e-commerce i dedykowane multimedia. Specjalizujemy się w technologii HTML5, świadczymy szeroki zakres usług poligraficznych, fotograficznych, SEO/SEM, a do naszej listy klientów dołączyło przez ten czas wiele cenionych marek i organizacji. 

Chciałbym z tego miejsca - wszystkim naszym klientom, obecnym i byłym współpracownikom, a także przyjaciołom firmy - serdecznie podziękować za tą wspólną dekadę.

Czytaj więcej...

9 urodziny ORTH Multimedia!

9lat-001 maja 2015 ORTH Multimedia skończyła 9 rok obecności na rynku. Dzień wcześniej hucznie obchodziliśmy urodziny naszej agencji. Był pyszny tort [dzięki Michalina!], turniej bowlingowy i tradycyjny, comiesięczny turniej piłkarzyków stołowych ORTH Open. Było mnóstwo śmiechu, rywalizacji, wspominek i planów na przyszłość. Już rozpoczynamy planowanie przyszłorocznych 10 urodzin!

Czytaj więcej...

ORTH Open - grudzień 2012

ORTH OpenPoza kodowaniem serwisów i ustawianiem klatek kluczowych w animacjach Flash ekipa ORTH Multimedia zna także inne przyjemności :) W każdy ostatni piątek miesiąca o godzinie 17:00 zamykamy nasze komputery i laptopy i wbiegamy na boisko [a właściwie stół], aby rozegrać cykliczny turniej piłkarzyków stołowych - ORTH Open. W ubiegły piątek stoczyliśmy ostatnią w tym roku batalię, w której zwycięzca [Sylwek] zgarnął na cały kolejny miesiąc puchar turniejowy.

Czytaj więcej...

Kosmiczny mecz

Kosmiczny mecz

W ubiegłą niedzielę 6 stycznia, w hali sportowej rybnickiego Ekonomika, odbył się arcyciekawy mecz siatkówki, pomiędzy drużyną TS Volley Rybnik, a drużyną artystów i kabareciarzy. Ideą organizowanej już po raz trzeci rok z rzędu imprezy - była kolejna zbiórka pieniędzy na zbliżającą się akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sala Ekonomika pękała w szwach, a organizatorzy zebrali ponad 10000zł ze sprzedaży samych biletów! Oczywiście nas także nie mogło zabraknąć na meczu - zwłaszcza, że w tym sezonie mocno związaliśmy się z rybnicką drużyną siatkarzy i zapewniamy dla TS Volley Rybnik zaplecze graficzne i projektowe.

Czytaj więcej...

 

Zajmujemy się tworzeniem stron i sklepów internetowych
z dedykowanym layoutem graficznym, responsywnością oraz
wsparciem dla działań SEO/SEM.
Tworzymy identyfikację wizualną, logotypy, projekty poligraficzne, animacje, prezentacje i reklamy HTML5.
Zapewniamy pozycjonowanie, obsługę kampanii reklamowych, a także postprodukcję video, udźwiękowienie i panoramy 360°.

 

 

    Sprawdź nasze portfolio:

strony www rybniksklepy internetowe rybnikpoligrafia rybnikanimacje i HTML5logotypy rybnik

mr2

214-240-atvrow-01

214-240-woryna-02

214-240-volley-01