ORTH Multimedia

Poszukiwany grafik / web designer

panoramybAgencja ORTH Multimedia poszukuje osoby na stanowisko grafika / web designera. Praca na pełny etat. Miejsce wykonywania pracy: biuro agencji w Rybniku ul. Wodzisławska 112. Aplikuj na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

Patronat medialny nad Polconem 2016

polcon2016-00Największy polski konwent fantastyczny Polcon 2016 odbędzie się w tym roku we Wrocławiu w dniach 18-22 sierpnia w kompleksie Hali Stulecia. Impreza zrzesza co roku tysiące fanów gier, filmów i literatury o tematyce fantasy i SF, a w tym roku ma aspiracje do uzyskania miana największej tego typu imprezy w Europie. Tworzony przez nas od 9 lat portal www.fabularny.net po raz kolejny ma zaszczyt pełnić rolę patrona medialnego imprezy. Już teraz gorąco wszystkich zapraszamy do fantastycznego Wrocławia! www.polcon2016.pl 

Czytaj więcej...

Wiedza i praktyka - wsparcie uczelni oraz studia I stopnia z Grafiki, program rozwojowy WSTI w Katowicach

wsti-00 16 kwietnia mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu panelowym "Wiedza i praktyka", na który zaprosiła nas Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Katowicach. Celem projektu w ramach którego odbyła się prelekcja, jest między innymi dostosowanie systemu kształcenia do potrzeb rynku pracy, wzmocnienie praktycznych elementów nauczania we współpracy z przedsiębiorcami oraz dopasowanie kompetencji absolwentów do potrzeb pracodawców poprzez wdrożenie systemu regularnego gromadzenia informacji od pracodawców w zakresie ich oczekiwań.

Czytaj więcej...

Poszukiwany grafik / web designer

panoramybAgencja ORTH Multimedia poszukuje osoby na stanowisko grafika / web designera. Praca na pełny etat, poprzedzona stażem. Miejsce wykonywania pracy: biuro agencji w Rybniku ul. Wodzisławska 112. Aplikuj na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

 

Zajmujemy się tworzeniem stron i sklepów internetowych
z dedykowanym layoutem graficznym, responsywnością oraz
wsparciem dla działań SEO/SEM.
Tworzymy identyfikację wizualną, logotypy, projekty poligraficzne, animacje, prezentacje i reklamy HTML5.
Zapewniamy pozycjonowanie, obsługę kampanii reklamowych, a także postprodukcję video, udźwiękowienie i panoramy 360°.

 

 

    Sprawdź nasze portfolio:

strony www rybniksklepy internetowe rybnikpoligrafia rybnikanimacje i HTML5logotypy rybnik

mr2

214-240-atvrow-01

214-240-woryna-02

214-240-volley-01